تماس با ما
Amy

شماره تلفن : +86-18602011234

WhatsApp : +8618602011234

تولید کنندگان و تامین کنندگان تریلر جدید و دست دوم سوخت تانکر سوخت

January 19, 2021

کامیون های حمل تانکر سوخت چگونه کار می کنند؟

1. سیستم بارگیری پایین تریلر تانکر ذخیره سازی
پر کردن پایین چیست؟اجزای مهم برای پر کردن کف: اجزای اصلی پر کردن پایین سیستم بازیابی گازهای خروجی ، سیستم ضد نشت ، شیر زیر دریا ، دهانه مخزن استاندارد اروپا ، هد کنترل ، سوکت SO2 ، سیستم ضد استاتیک ، اتصال API کنسرو شده پایین است.

در قبلی نیمه تریلر مخزن سوخت، ما از سوراخ چاه بالای تریلر مخزن روغن را به مخزن می ریزیم.یک پمپ روغن مخصوص در عقب تریلر تانکر بنزین اضافه کنید تا بارگیری و تخلیه معکوس دیزل را متوجه شوید.
در حال حاضر ، به منظور بهبود ایمنی ، تولید تریلر تانکر نفت CIMC همه مراحل پر کردن را انجام داده است.

آخرین اخبار شرکت تولید کنندگان و تامین کنندگان تریلر جدید و دست دوم سوخت تانکر سوخت  0

2. شیر زیر دریا
سوپاپ زیر دریا (شیر قطع اضطراری).عملکرد ساده ، صرفه جویی در وقت ، ایمنی و حفاظت از محیط زیست.اگر نیرو خیلی زیاد باشد ، خط لوله بدنه اتومبیل و بدنه مخزن به طور خودکار قطع می شوند ، و پیستون اتوماتیک مرکز و فنر با دوام هنوز مهر و موم شده باقی می ماند و محیط موجود در مخزن به بیرون نشت نمی کند ، در نتیجه امنیت سیستمتریلر تانکر نفت.
وقتی نمی توانیم باز شویم زیرا منبع هوا یا دلایل دیگری وجود ندارد ، می توانیم میله پیستون سیلندر را باز کرده و به صورت دستی باز کنیم.
شیر زیر دریایی متعادل فشار برای کامیون های چند محفظه ای استفاده می شود که می توانند تخلیه و تخلیه مخازن مختلف را انجام دهند.طراحی سه طرفه خط لوله را ساده کرده ، بار را کاهش می دهد ، کار با آن آسان است و ایمن و قابل اعتماد است.
شیر خاموش کننده پنوماتیک در پایین مخزن تانکر نصب شده و می تواند سوخت گیری کند.فشار داخلی شیر کم است ، جریان زیاد است و روی فلنج بدنه شیر یک شیار برش خورده وجود دارد.

آخرین اخبار شرکت تولید کنندگان و تامین کنندگان تریلر جدید و دست دوم سوخت تانکر سوخت  1

3. پوشش مخزن آلیاژ آلومینیوم استاندارد اروپا

در طی فرآیند پر کردن سیستم سنجش ضد سرریز ، وقتی سطح مایع به موقعیت تشخیص می رسد ، سیستم سنجش به طور خودکار هشدار می دهد تا بارگیری روغن را متوقف کند.
دریچه تنفس تعبیه شده فشار داخلی CIMC را حفظ می کند تریلر مخزن سوخت 3 محور برای فروش در هنگام حمل روغن با فشار خارجی پایدار و متعادل است.

آلیاژ آلومینیوم پوشش مخزن استاندارد اروپا نیز یک پوشش منفذ است.این معمولا در بالای مخزن روغن است ، پوشش مخزن دارای عملکردهای تنفسی و اگزوز اضطراری داخلی است.CIMCتریلر دیزلی دارای دریچه بازیافت روغن و گاز ، سوراخ اندازه گیری روغن ، پروب ضد سرریز روی درپوش منهول و غیره
هنگامی که فشار دستگاه اگزوز اضطراری در مخزن سوخت به شدت افزایش یابد ، به طور خودکار باز می شود تا فشار در مخزن سوخت آزاد شود ، در نتیجه از بروز حوادث جلوگیری می کند و ایمنی حمل و نقل روغن بسیار بهبود می یابد.طراحی ضد سرریز آن مانع از آب بندی کامیون های تانکر در صورت تصادف می شود.

آخرین اخبار شرکت تولید کنندگان و تامین کنندگان تریلر جدید و دست دوم سوخت تانکر سوخت  2

آزمایش تزریق آب: برای اطمینان از آب بندی بالای بدنه مخزن و جلوگیری از روغن نشتی

تشخیص فشار هوا: برای اطمینان از عدم نوسان روغن و گاز در دمای بالا و اطمینان از ایمنی خودرو هنگام رانندگی و پارکینگ.

پس از تولید تریلر cimc تکمیل شده است ، باید در اتاق بازرسی بررسی شود تا نقص مخزن (ناخالصی ها و غیره) در مخزن بررسی شود تا از خطرات احتمالی ایمنی جلوگیری شود.

آخرین اخبار شرکت تولید کنندگان و تامین کنندگان تریلر جدید و دست دوم سوخت تانکر سوخت  3