تماس با ما
Amy

شماره تلفن : +86-18602011234

WhatsApp : +8618602011234

چگونه می توان تریلر نیمه سوخت تانکر سوخت را انتخاب کرد؟

January 13, 2021

چگونه می توان نیمه تریلر تانکر سوخت را انتخاب کرد؟

1. چه مایعی را می خواهید حمل کنید

بنزین و دیزل.تریلرهای مخزن بنزین که در حمل و نقل بنزین و گازوئیل استفاده می شوند معمولاً از فولاد کربنی ساخته می شوند.تریلر مخزن استیل کربن ساختمانی کم هزینه است و از همه مهمتر پردازش آن آسان است.شما همچنین می توانید تریلر مخزن فولاد ضد زنگ و آلیاژ آلومینیوم را انتخاب کنید.با این وجود هزینه این دو گزینه زیاد خواهد بود.

Tri Axle Fuel Truck Trailerکامیون سوخت سه محور

مایعات مختلف نیازهای متفاوتی دارند از این رو ماده ای که برای ساخت بنزین ، گازوئیل و 3 محور خوراکی استفاده می شود تریلر مخزن روغنمتفاوت خواهد بودمایعات مختلف دارای مشخصات شیمیایی و فیزیکی متفاوتی هستند که در تعیین انتخاب تریلر مخزن بنزین تا حد زیادی کمک می کند.

این معمولاً در یک تریلر مخزن آلیاژ آلومینیوم حمل می شود زیرا می تواند از آلودگی مایعات جلوگیری کند.تریلر ساخته شده از آلومینیوم نیز در مورد پاکسازی یک مزیت بزرگ است.باز هم ، بدن با استفاده از مواد عایق که به حداقل رساندن اتلاف گرما کمک می کند ، کاملاً محصور شده است.بیش از این ، برخلاف سازه های تریلر فولادی که به نوعی سنگین هستند ، این یک ساخت سبک است که قابلیت های حجم موثر را ارائه می دهد.

35CBM Fuel Tanker Trailer for Sale Price Manufacturerتریلر تانکر سوخت 35CBM برای فروش قیمت تولید کننده

2. مشخصات مناسب را انتخاب کنید

ضخامت مخزن - ضخامت مخزن بسیار مهم است.همیشه توصیه می شود از مخزن سوخت ضخیم تری استفاده کنید ، خصوصاً هنگام انتقال مقدار زیادی سوخت.ضخامت مواد استفاده شده در ساخت و ساز عامل مهمی در تعیین عمر مفید مخزن سوخت شما است.ظرفیت روغن 10-22 تن است و شاسی کامیون های سنگین را می توان انتخاب کرد.کامیون های بزرگ مخزن سنگین با ظرفیت سوخت 28 تن یا بیشتر ، که می توانند از مسافت های طولانی حمل شوند ، می توانند از کامیون های سنگین یا نیمه تریلر استفاده کنند.

 

ما نیمه تریلر مخزن سوخت دارای ظرفیت های مختلف ، 20 متر مکعب ، 35cbm ، 40cbm ، 60cbm است.

ظرفیت مخزن - شما می توانید با توجه به ظرفیت مخزن ذخیره سازی انتخاب کنید.این به میزان سوختی که می خواهید حمل کنید تا پاسخگوی نیاز شما باشد بستگی دارد.اگر نیاز شما خیلی زیاد است ، تریلی را انتخاب کنید که به شما کمک کند تعداد سفرها را کاهش دهید و به تعداد مورد نیاز برسید.ظرفیت بارگیری کلی 5-8 تن است و شما می توانید یک شاسی بلند بزرگ و سبک را انتخاب کنید.

45CBM Oil Tanker Truckکامیون تانکر نفتی 45CBM

اقدامات احتیاطی برای استفاده از تانکرهای دیزلی

1. به منظور اطمینان از پاکیزگی تریلر تانکر سوخت ، باید تانکر سوخت کامیون و سیستم تحویل روغن به طور مرتب تمیز شود و اتصالات داخلی و خارجی دو سر شلنگ تحویل روغن باید به طور مکرر با روغن روانکاری شود. .جداسازی تریلر تانکر سوخت آسان و راحت است.تمیز کردنتریلر سوخت دیزل به موقع پس از پایان کار اطمینان حاصل کنید که داخل لوله تمیز است!

2. استفاده و نگهداری از پمپ های روغن تریلر تانکرهای نفت کاملاً مطابق با دستورالعمل های استفاده و نگهداری آنها انجام می شود!

3. قبل از عملیات سوخت گیری ، باید از یک تیر برق برای قرار دادن در زمین مرطوب استفاده کنید ، باید نوار زمینی که برای تریلر تانکر سوخت استفاده می شود ، زمین باشد و در حین کار برق ثابت باید حفظ شود!

4. سوپاپ ایمنی تریلر تانکر سوخت و تور فیلتر باید مرتباً بررسی و تمیز شود!

آخرین اخبار شرکت چگونه می توان تریلر نیمه سوخت تانکر سوخت را انتخاب کرد؟  3

تریلر نفت کش نفتی برای فروش

5- سیستم نیمه تریلر و تانکر تانکر سوخت باید مرتباً تمیز شود.تریلر تانکر سوخت به طور منظم بررسی می کند که اتصالات سیستم خط لوله به خوبی متصل شده اند و آیا مهر و موم قابل اعتماد است!

6. تریلر تانکر سوخت باید کمربندهای الکترواستاتیک را مطابق با مشخصات نصب کند.وقتی برق ساکن با غلظت بسیار بالای گاز قابل احتراق باقی مانده در ماشین مواجه شود ، منفجر خواهد شد.کمربند الکترواستاتیک به طور مکرر بر روی بدنه اتومبیل و غیره مالش داده می شود ، و فضای مستعد برق الکتریسیته ساکن را می توان به طور موثر از بین برد.خطرات الکتریسیته ساکن برای اطمینان از آسیب نرساندن به بدن.