تماس با ما
Amy

شماره تلفن : +86-18602011234

WhatsApp : +8618602011234

انواع مختلف تریلر شاسی کانتینر تریلر-3 محور اسکلت برای فروش در زیمبابوه

December 8, 2020

قاب تریلر اسکلت CIMC توسط تیرهای طولی ، تیرهای عرضی ، تیرهای جلو و عقب جوش داده می شود.تیرهای طولی از ورق فولادی با کیفیت بالا و جوشکاری قوس غوطه ور 16 میلی آمپر به شکل I ساخته شده اند (ابعاد اصلی 450 ، 500) و تیرهای متقاطع به صورت شیارهایی با صفحات فولادی با کیفیت بالا مهر می شوند.تیرهای جلو و عقب مقاطع مستطیلی جوش داده شده هستند.

یک پرتو بلند یکپارچه در دستگاه قفل کانتینر میانی نصب شده است تا ظرفیت حمل دستگاه قفل کانتینر را بهبود بخشد.

قاب تریلر حمل و نقل کانتینر چوبی کاملاً منفجر شده و کل آن است تریلر کانتینر CIMCقاب با یک ساختار مناسب ، استحکام بالا و ظاهر زیبا روی یک جدول موقعیت یابی اختصاصی مونتاژ و جوش داده می شود.تفاوت نوع مسطح با تریلر اسکلت در این است که نوع تخت یک قاب و یک کف طرح دار را اضافه می کند.چهار دستگاه جمع کننده کانتینر در انتهای جلو و عقب دارای یک ساختار ثابت هستند و دستگاه جمع کننده کانتینر میانی یک ساختار قابل پنهان است.

 CIMC Container Skeleton Trailer for Sale in Mauritania

یک دستگاه فشرده سازی کانتینر روی قاب نصب شده است که می تواند دو ظرف استاندارد 40 فوت و 20 فوت را بارگیری کند.هنگام بارگیری کانتینرها ، دستگاه قفل کنتینر میانی را می توان در صورت لزوم به زیر سطح سکوی بار کاهش داد.عملکرد آن پشتیبانی از زمین و تحمل بار جلو نیمه تریلر هنگام جدا شدن دستگاه کشش از تریلر است.

دو نوع دستگاه پشتیبانی وجود دارد ، نوع تک اثر و نوع اتصال ، که عمدتا از یک صفحه پشتیبانی ، مکانیزم محرک پیچ ، جعبه کاهش و جوی استیک تشکیل شده است.سه نوع سیستم تعلیق وجود دارد: سیستم تعلیق تک محور و سیستم تعلیق دو محور و سیستم تعلیق سه محور.تریلر اسکلت کانتینر مجهز به دو قاب تایر اضافی است که به ترتیب در دو طرف چپ و راست قاب تریلر نصب می شوند و به بالابرهای تایر یدکی مجهز هستند.

 CIMC Container Skeleton Trailer for Sale in Mauritania

 

انواع مختلف تریلر کانتینر:

تریلر شاسی کانتینر

این مدل معمولاً مورد استفاده و بیشترین سفارش مشتری است.این قاب معمولاً از فولاد ساخته می شود.می توان از آن برای حمل کانتینرهایی با طول های مختلف: 20 فوت ، 40 فوت یا 45 فوت استفاده کرد.عملکرد یک تریلر شاسی کانتینر CIMC از طریق طراحی و ساخت ساختار آن امکان پذیر است.اساساً ، این تجهیزات حمل و نقل است که عمدتا از یک سازه فلزی است که قاب آن را تعریف می کند.همچنین شامل سیستم روشنایی ، ترمز و لاستیک است.

این موقعیت به وضوح مشخص شده است و دوازده مجموعه قفل کانتینر نصب شده است تا تثبیت ظروف در اندازه های مختلف را تسهیل کند و از ایمنی آنها در مقصد اطمینان حاصل کند.

تریلر مسطح

تریلر تخت CIMC نوعی تریلر است که طراحی آن به طور مناسب برای حمل محموله های عمده و کانتینرها بین تأسیسات حمل و نقل و پایانه ها ساخته شده است.با تعریفی ساده ، این یک سکوی مسطح بلند به طول 20 فوت ، 40 فوت ، 48 فوت یا 53 فوت است.تخت برای فروش معمولاً برای حمل کانتینرهای 20 فوت یا 40 فوت استفاده می شود ، آنها عمدتا برای حمل کانتینر حمل و نقل کشتی ها ، بنادر ، خطوط حمل و نقل ، بزرگراه ها ، ایستگاه های حمل و نقل ، پل ها ، تونل ها و حمل و نقل چند حالته استفاده می شوند.

 CIMC Container Skeleton Trailer for Sale in Mauritania

تریلر ترمینال

تریلر شاسی ترمینالیک تریلر اقتصادی و عملی برای استفاده است.این اختراعی است که یک شاسی کامیون را برای بارگیری و تخلیه ظروف با وزن بالا و بدون تلاش زیاد ارائه می دهد.این تریلر قابل تنظیم است تا شرایط مانور مورد نظر شما برای بارگیری و بارگیری را تأمین کند.تنظیمات فاصله محور نیز می تواند بر اساس نیاز شما انجام شود.

ساختار ساده ای دارد.این شامل یک شاسی بلند ساده است اما دارای ساختار ناهموار است.

 CIMC Container Skeleton Trailer for Sale in Mauritania