تماس با ما
Amy

شماره تلفن : +86-18602011234

WhatsApp : +8618602011234

تریلر نیمه کشنده جانبی CIMC - چگونه یک تریلر جانبی جانبی انتخاب کنیم؟

February 3, 2021

با توجه به افزایش ناگهانی تقاضا برای تریلرهای دامپزشکی جانبی ، بسیاری از دارندگان تریلر نیمه دامنه دار جدید قبل از خرید یک تریلر نیمه جانبی جانبی ، با تولید کنندگان ، مارک ها ، تنظیمات و توضیحات مختلف محصولات پرسنل فروش روبرو شده اند.سرانجام ممکن است خیره شوند و نتوانند شروع کنند.پس یک پیش پرده جانبی خوب چیست؟چه ویژگی های خوبی باید یک تریلر داشته باشد؟به عنوان رهبر نیمه تریلرهای CIMC ، خرید تریلر جانبی جانبی CIMC مطمئناً با ظاهر زیبا و کیفیت خوب بهترین انتخاب است.

CIMC Side Semi Tipper Trailer

CIMC تریلر نیمه جانبی جانبی برای فروش

چگونه یک تریلر جانبی جانبی انتخاب کنیم؟

1. مرکز ثقل تریلر بالابر کناری باید تا حد ممکن کم باشد

ساختار طراحی تریلر دامنه جانبی باید مناسب باشد.با توجه به بارگیری تریلر جانبی جانبی ، نوع کالا ، شرایط جاده و عادات رانندگی راننده ، سیستم باید مطابق با نیازهای مختلف استفاده ، برنامه ریزی و طراحی شود.تریلر جانبی جانبی CIMC از همان پیکربندی ، کمترین فاصله زمین در صنعت ، عملکرد مناسب ، رانندگی ایمن و پایدار برخوردار است!

2. وزن تریلر نیمه دامنه جانبی

اولین شرکت در صنعت که از مواد فولادی فوق العاده مقاومت در تریلر نیمه جانبی جانبی استفاده می کند ، به طور موثر وزن خودرو را تحت شرایط بار بدون تغییر کاهش می دهد.در حال حاضر ، قسمتهای اصلی باربری یدک کش نیمه جانبی جانبی کاملاً به استفاده ترکیبی از فولاد با مقاومت بالا و فولاد فوق العاده مقاومت ، با مواد پایدار و عملکرد خوب پی برده اند.

3. فن آوری پردازش

امروزه ، با رواج اتوماسیون مکانیکی ، بسیاری از کارخانجات عملیات اساسی خودکار را در تخلیه ، جوشکاری و سایر فرایندها در فرآیند پردازش تریلر نیمه جانبی جانبی انجام داده اند و روند تولید به طور کلی بسیار بهبود یافته است.

پس از جوشکاری و فرم دهی ، انجام فرایندهایی مانند ماسه کاری سطح و از بین بردن زنگ زدگی ، به منظور افزایش بهتر چسبندگی رنگ ، ضروری است.

4. اسپری رنگ

رنگ تریلر نیمه جانبی جانبی CIMCبه طور مساوی اسپری می شود و پوشش باید جامع باشد.رنگ پلی اورتان از روشنایی ، دوام بالایی برخوردار است و محو نمی شود.

5. کیفیت لوازم جانبی باید قابل اعتماد باشد.قیمت محورها ، محورهای داخلی و محورهای مارک تجاری مشترک و محورهای وارداتی بسیار متفاوت است.از نظر کیفیت ، تمرین ثابت کرده است که بدست آوردن هزینه ای که پرداخت می کنید قطعاً درست است.

CIMC Side Semi Tipper Trailer for Sale - How to choose a side tipper trailer?

تریلر دامپینگ جانبی در کارخانه

اقدامات احتیاطی تریلر نیمه جانبی جانبی

به ساختار و جوشکارها توجه کنید ، فقط دنبال تریلر نیمه جانبی ارزان قیمت جانبی نباشید.

در حقیقت ، دو دلیل عمده برای ترک خوردن این ماده وجود دارد تریلر نیمه جانبی جانبی: یکی طرح ساختاری نامعقول ، و دیگری عدم موفقیت در روند تولید.

از نظر ساختار ، اکثر سازندگان تریلر Side Semi Tipper Trailer در صنعت مستقیماً با طراحی تریلر جانبی معمولی سازگار هستند.اما در حقیقت ، از آنجا که این نوع تریلر Side Semi Tipper دارای عملکرد تخلیه است ، نیروی وارد شده به فریم فرعی ، مهاربند مورب و ... بسیار پیچیده تر از یک واگن ریلی است.

از نظر ساخت ، از آنجا که تریلر Semi Semi Tipper کنونی عمدتا توسط تولید کنندگان کوچک ساخته شده است ، صنایع جوشکاری و مواد استفاده شده ناهموار است.به منظور کاهش قیمت ها و ارائه خدمات به بازار ، گوشه های برش اغلب اتفاق می افتد.

CIMC Side Semi Tipper Trailer for Sale

جزئیات تریلر نیمه جانبی جانبی CIMC

بنابراین ، هنگام خرید تریلر Side Semi Tipper ، به چندین نکته اصلی تنش مانند نقاط مهاربند مورب ، دنده های تعلیق و فریم های فرعی توجه کنید.برخی از شرکتهای باتجربه اغلب این مناطق را تقویت می کنند و در عین حال در جوشکارها و مواد نیز بیشتر مورد توجه هستند.