تماس با ما
Amy

شماره تلفن : +86-18602011234

WhatsApp : +8618602011234

تریلر نیمه CIMC Fence برای فروش در زیمبابوه

January 28, 2021

نیمه تریلر نرده دارای طراحی ساختار سهام است.CIMC دارای تریلر حصار محوری 2/3/4 است و ظرفیت بار 30/40/60/80/100 تن برای انتخاب شما دارد.رنگ قابل تنظیم و ارتفاع دیوار جانبی.

آخرین اخبار شرکت تریلر نیمه CIMC Fence برای فروش در زیمبابوه  0

چگونه می توان از استفاده ایمن تریلر دام اطمینان حاصل کرد؟
از آنجا که راننده نیمی از تریلر حصار در جاده رانندگی می کند ، مهم است که همیشه باید همیشه با چراغ های جلو همیشه روشن ایمن نگه دارید.زیرا زمان ترمز بسیار زیاد می شود و در این صورت باید فاصله مطمئنی از تریلر مقابل حفظ شود.
قفل نکنید تریلر نیمه حصاردر حالی که دام خود را حمل می کنید.این امکان دسترسی نیروهای امدادی به آن را در مواقع اضطراری فراهم می کند.
برای امنیت حیوانات خود اطمینان حاصل کنید که هیچ یک از آنها سر خود را به بیرون از تریلر قلاب آویزان نکرده اند.ممکن است توسط اشیا flying پرواز آسیب ببینند.
هنگام برنامه ریزی سفر مراقب باشید و همیشه به یاد داشته باشید که گاهی اوقات هوا می تواند برنامه های شما را به تأخیر بیندازد ، به خصوص زیرا بر راحتی حیوانات و شرایط جاده تأثیر می گذارد.
اگر در بارگیری حیوانات در داخل ، روش درستی را دنبال نکنید تریلر دام، انجام این کار می تواند ناامید کننده باشد.برای داشتن یک فرآیند بارگیری آسان و ایمن ، تعدادی کار وجود دارد که می توانید انجام آنها را در نظر بگیرید.

آخرین اخبار شرکت تریلر نیمه CIMC Fence برای فروش در زیمبابوه  1

در طول فرآیند بارگیری ، موارد زیر را اطمینان حاصل کنید:
1. بلافاصله پس از بارگیری حیوانات بر روی تریلر نیمه بار، دروازه ها را ببندید و از ایمنی حیوانات اطمینان حاصل کنید.
2. اطمینان از دید بسیار مهم است.حیوانات باید هنگام ورود یا خارج شدن از تریلر حمل و نقل حیوانات ، هنگام ورود و خروج تریلر از حیوان ، ببینند.
3. پس از بارگیری حیوانات بر روی تریلر کالاهای عمده ، هنگام گره زدن از گره های لغزنده استفاده کنید.بستن در داخل تریلر حمل و نقل حیوانات باید در ارتفاع سر انجام شود.
4- همیشه مراقب باشید که بین حیوانات یا دو طرف تریلر livetock و دروازه تریلر سنجاق شوید.
5- بازرسی انجام دهید تا اطمینان حاصل کنید که هیچ چیز تیز بیرون زده در تریلر وجود ندارد.برای جلوگیری از صدمه به دام شما باید تعمیرات چنین برجستگی هایی انجام شود.
6. وزن به خوبی توزیع شده است.به سنگین ترین حیوانات اجازه دهید بخشی را که توسط محورهای تریلر کامیون حصاری پشتیبانی می شود ، اشغال کنند.حیوانات بزرگتر و مسن تر باید ابتدا بارگیری شوند و سپس از حیوانات کوچکتر و جوانتر پیگیری شوند.

آخرین اخبار شرکت تریلر نیمه CIMC Fence برای فروش در زیمبابوه  2