تماس با ما
Amy

شماره تلفن : +86-18602011234

WhatsApp : +8618602011234

تریلر تانکر فله سیمان فله 5 واحدی برای نیجریه

December 28, 2020

با توجه به نیاز مشتری ، CIMC به طور فعال از تجربه غنی جمع شده در تحقیق و توسعه و ساخت وسایل نقلیه ویژه بهره می برد و با معرفی فن آوری های جدید ، فرآیندهای جدید و مواد جدید به طور مداوم کیفیت و عملکرد محصول را بهبود می بخشد و صنعت را هدایت می کند.

5 Units 35cbm Bulk Cement Tanker Trailer for Nigeria

تریلر تانکر پودر CIMC

اخیراً ، نیجریه دسته هایی از فولاد کربنی با مقاومت بالا را تحویل داده است تریلر تانکر فله سیمان، نشان دادن وضعیت خوب تریلر تانکر فله سیمان فله ای CIMC.تریلر تانکر پودر استیل کربن با عملکرد گران قیمت و مزایای ایمنی با موفقیت مورد پسند مشتریان قرار گرفته است.این دسته از تریلرهای تانکر فله سیمان دسته دوم وسایل نقلیه تحویل داده شده به این مشتری در سال جاری است.این مشتری یک مشتری قدیمی است که سالها با CIMC همکاری داشته است ، او سالانه تعداد زیادی تریلر تانکر پودر را از CIMC سفارش می دهد.

جذب کاربران بستگی به شهرت در صنعت دارد.تحویل انبوه به قدرت محصول بستگی دارد.همکاری چندین ساله به خدمت و صداقت بستگی دارد.عملکرد کل خودرو در صنعت مشابه به سطح برتر رسیده است.

 

ویژگی تریلر تانکر فله سیمان فله ای CIMC

1. وزن سبک ، سود زیاد

پس از تعدادی تجزیه و تحلیل نرم افزار و آزمایش های مکرر ، بدنه مخزن ، قاب و سایر سازه ها از فولاد با مقاومت بالا ساخته شده اند و ساختار کلی بدنه از منطق بیشتری برخوردار است.

2. ایمن تر و با دوام تر

بدنه مخزن به طور خودکار توسط روبات ها جوش داده می شود و آزمایش تنگی هوا با 1.5 برابر فشار کار انجام می شود که ایمن تر است.

3. بارگیری بیشتر ، تخلیه سریع

در ارتفاع عمودی 15 متر ، فاصله افقی 5 متر و فشار کار نامی 0.2MPa ، سرعت تخلیه متوسط ​​بیش از 1.3 تن در دقیقه یا 1.1 متر مکعب در دقیقه است.پس از آزمایش ، در صورت بارگیری و تخلیه سیمان PO42.5 ، سرعت تخلیه متوسط ​​حدود 1.5 تن در دقیقه است.

5 Units 35cbm Bulk Cement Tanker Trailer for Nigeria

4. حمل و نقل مواد ، طیف گسترده ای

تریلر تانکر فله سیمان می تواند سیمان ، خاکستر بادی و سایر مواد ویژه را حمل کند.ساختار مخزن ویژه برای اطمینان از تخلیه طبیعی طراحی شده است.زیباتر و مربع تر تریلر کل تانکرهای فله ای دارای طراحی جمع و جور ، ظاهر زیبا ، خطوط صاف ، ساده و سخاوتمندانه است.

5. مازاد کمتر ، سود زیاد

زاویه ولکانیزاسیون مخزن و شعاع انحنای مخزن بهینه شده و مواد باقی مانده در مخزن به طور م effectivelyثر کاهش می یابد.

5 Units 35cbm Bulk Cement Tanker Trailer for Nigeria

فولاد کربنی CIMC به عنوان یک رهبر در وسایل نقلیه مخزنی تریلر تانکر پودربه وحدت ایمنی و سبک وزن دست می یابد.در حالی که تمرکز خود را بر روی به روزرسانی های فن آوری محصول و به روزرسانی های ایمنی می گذارید ، همچنین به طور فعال در حال جستجو برای ارتقا تولید هوشمند برای اطمینان از ثبات فرآیند تولید و عملکرد قابل اعتماد با فناوری های پیشرفته تولید است.با داشتن محصولات با کیفیت بیشتر و خدمات درجه یک ، ما به توسعه علمی و کارآمد صنعت حمل و نقل مواد پودر کمک خواهیم کرد.