تماس با ما
Amy

شماره تلفن : +86-18602011234

WhatsApp : +8618602011234

خط تولید

کارخانه CIMC با تأسیسات پیشرفته تولید ، 420،000 متر مربع مساحت دارد.ظرفیت تولید خروجی سالانه 20،000 تریلر نیمه کاره.ما بیش از 900 کارمند و بیش از 90 تکنسین داریم.

Cimc Trailers For Sale in China  - used and new خط تولید کارخانه 0

 

تجهیزات فنی و تولید کارخانه CIMC
این شرکت ساختمان بزرگ کارخانه مدرن با 160،000 متر مربع را تأسیس می کند ، دارای خط تولید پیشرفته ، خط نقاشی و تجهیزات فنی برای وسایل نقلیه ویژه می باشد و ظرفیت تولید سالانه طراحی آن 20،000 وسیله نقلیه است.تجهیزات و فناوری عالی کیفیت محصول فوق العاده را تضمین می کند.

1. طراحی ماژولار
نیمه تریلرهای CIMC با استفاده از UG ، ANSYS (تجزیه و تحلیل عناصر محدود) و غیره از نرم افزار پیشرفته برای طراحی ، طراحی و ساخت طراحی مختلف را برای عبور از انواع مختلف محصولات تحت هماهنگی عالی تر می کنند تا به حداکثر استانداردسازی جزء برسند ، که پایه و اساس محکمی برای تولید اتوماتیک و فرآیند تولید دیجیتال است.

Cimc Trailers For Sale in China  - used and new خط تولید کارخانه 1

Cimc Trailers For Sale in China  - used and new خط تولید کارخانه 2

2. ارتقاء فن آوری
به جای فرآیند نقاشی سنتی ، اکنون از الکتروفورز KTL و پاشش پودر استفاده کنید ، به میزان انتشار صفر VOCs برسید.فرآیند پیشرفته الکتروفورز برای اطمینان از این که کل "آغازگر" محصول هیچ گوشه ای مرده ندارد ، رنگ آن روشن و بادوام است ، تا مطمئن شوید که رنگ به مدت 7 سال از بین نمی رود.

Cimc Trailers For Sale in China  - used and new خط تولید کارخانه 3

3. تولید هوشمند
CIMC اولین کسی است که به روزرسانی مدل سازمانی تولید را به پایان رسانده است ، صاحب اولین کارخانه هوشمند تولید وسایل نقلیه دیجیتال در زمینه حفاظت از محیط زیست در جهان است.تعداد زیادی از تجهیزات اتوماتیک را به خط تولید ، مانند منیفولت ، سیستم تغذیه خودکار ، سیستم ترانزیت کنترل برنامه ، وسیله نقلیه کوچک RGV وارد کنید.از طریق استاندارد سازی و تعدیل محصول طراحی محصول ، انعطاف پذیری فرآیند تکنولوژیکی ، اتوماسیون تجهیزات و دیجیتالی شدن فرآیند تولید ، متوجه تولید نیمه تریلرها با تولید ماشین می شود ، قطعات را از انواع مختلف محصولات قابل تعویض می کند ، همچنین باعث افزایش بهره وری تولید می شود. در همین زمان ، نیازهای شخصی کاربران در مناطق مختلف استان را برآورده کرده و متنوع سازی و سفارشی سازی تولید را برآورده کنید.

Cimc Trailers For Sale in China  - used and new خط تولید کارخانه 4

Cimc Trailers For Sale in China  - used and new خط تولید کارخانه 5

4- رعایت ایمنی
از مارک معروف و محور با کیفیت ، استاندارد با بازوی تنظیم اتوماتیک ، با ترمز ثابت ، ترمز سریع ، کلیه عملکرد ترمز چرخ ثابت و پایدار استفاده کنید.مجهز به زنگ فشار کم ABS ، با هشدار به موقع و به طور موثری در هنگام رانندگی در صورت فشار بیش از حد هواپیمایی ، در صورت جلوگیری از خود اشتعال لاستیک ، که به دلیل فشار کم ایجاد می شود ، جلوگیری می کند.

Cimc Trailers For Sale in China  - used and new خط تولید کارخانه 6

5. با تکنولوژی خاص و منحصر به فرد پردازش ساختار جدید پرتو اصلی ، مقاوم در برابر پیچ خوردگی ، بدون کمر برای همیشه.
نیمه تریلر CIMC ویژه سیستم تعلیق سبک نوع جدید ثبت اختراع ، وزن سبک و مقاومت در برابر ضربه قوی ، می تواند به طور موثر ساییدگی غیر طبیعی به لاستیک را کاهش دهد ، از پوشیدن جزئی از تایر جلوگیری می کند.

Cimc Trailers For Sale in China  - used and new خط تولید کارخانه 7

 

سطح هوشمند را بهبود بخشیده و کیفیت بالایی را ایجاد می کنید.CIMC صدر خط و تجهیزات تولید را به عنوان پایه توسعه برای بیش از 30 سال ، جذب هوش صنعتی فعالیت خطوط تولید پیشرفته خارجی و داخلی ، ارتقاء نوآوری و به روزرسانی تجهیزات تولید به طور مداوم ، افزایش مهارت های کلی اپراتورها ، و تحقق علمی ، سخت گیری و کارآیی فرآیندهای تولید.

تحقیق و توسعه

تیم نخبه
مطابق با استانداردهای CIMC و ایجاد یک تیم تخصصی و بین المللی پیش فرض افزایش توانایی تولید است - این مفهوم را حفظ می کند که استعدادها با ارزش ترین دارایی هستند.

 

ساخت عالی
با تجهیزات تولید کلاس جهانی - از جمله دستگاه برش لیزر BystarCNC ، دستگاه برش شعله پلاسما CNC ، خط پیش تصفیه مؤلفه ، دستگاه چرخش و خمش بزرگ CNC ، دستگاه جوش خودکار قوس زیر آب ، دستگاه جوش خودکار لوله ، دستگاه خط خمشی اتوماتیک ، خط مونتاژ جوش حرفه ای ، الکتروفورز / خط درمان سنباده و خط پوشش.

Powder Tanker Trailer

کیفیت عالی
هدف نهایی ما ارائه محصولات و خدمات باکیفیت است تا بتوانیم به تعهدات تجاری خود عمل کنیم.توانایی تولید عالی ، ستون فقرات ما برای محصول با کیفیت بالا را نشان دهید.
از شناسایی مشتری ، طراحی محصول ، برنامه ریزی فرایند ، مدیریت تأمین کننده ، کنترل کیفیت فرآیند تولید ، خدمات به مشتری ، از بهبود کلیه پیوندها در طی فرایند برای برآورده کردن و پیشی گرفتن از انتظارات مشتری.بهبود مداوم و پالایش کیفیت محصول هدف نهایی ما است.

Powder Tanker Trailer

تخصص استثنایی
مرکز تحقیق و توسعه به منظور ارتقاء مداوم برای ارتقاء ساختار ، طراحی سه بعدی و آنالیز فرآیند Ansys برای هر محصولی که به مشتریان عرضه می شود اختصاص یافته است.