تماس با ما
Amy

شماره تلفن : +86-18602011234

WhatsApp : +8618602011234

Cimc Trailers For Sale in China - used and new

تریلر cimc   |وسیله نقلیه عرضه کننده پیشرو نیمه تریلر جهان

 

 

 

 

 • Cimc Trailers For Sale in China - used and new
 • Cimc Trailers For Sale in China - used and new
 • Cimc Trailers For Sale in China - used and new
 • Cimc Trailers For Sale in China - used and new
صفحه اصلی بازار: آمریکای جنوبی, اروپای شرقی, آسیای شرقی, جنوب شرقی آسیا, خاورمیانه, افریقا, اقیانوسیه, در سراسر جهان
نوع کسب و کار: سازنده, توزیع کننده / عمده, صادر کننده, شرکت تجاری, فروشنده
مارک های CIMC تعداد کارمندان 30000~50000
فروش سالانه 1,000,000-3500,000 سال تاسیس 2002
صادرات کامپیوتر 10% - 20%
معرفی

ما یک شرکت بازرگانی حرفه ای ، متخصص در ارائه بازارهای بین المللی با انواع TRAILER CIMC SEMI هستیم ، ما نماینده مجاز CIMC هستیم.

 

چین Cimc Trailers For Sale in China - used and new نمایه شرکت 0

 

با یک تجربه غنی از 13 سال ، ما تخصص و تعالی لازم را در دامنه خود به دست آورده ایم. ما دارای حجم فروش سالانه 10 میلیون دلار تجارت ، شامل 600-700 واحد نیمه تریلر CIMC هستیم.

 

با تجربه غنی سالها ، ما تخصص و تعالی لازم را در حوزه خود کسب کرده ایم.امروز با داشتن ارتفاعات پدیده موفقیت آمیز ، امروز در میان تعدادی از رقبا در سراسر جهان ایستاده ایم.یک سیستم عملیاتی خوب و هماهنگ و کارآمد و تیم فروش بین المللی حرفه ای ما را قادر می سازد تا سفارشات را به محصولات نهایی تبدیل کنیم و آنها را به تقریباً 60 کشور و چندین منطقه در سراسر جهان صادر کنیم.

 

تریلرهای cimc به عنوان یک تامین کننده نیمه تریلر cimc در بازارهای جهانی از لحاظ استراتژیکی قرار دارند.


و محصولات به صورت پستی به روسیه ، ویتما ، مالزی ، تایلند ، بنگلادش ، فیلیپین ، غنا ، کنگو ، آنگولا ، سنگال ، مالی ، الجزایر ، زیمبیا ، زیمبابوه ، اتیوپی ، جیبوتی ، سودان و سایر بازارهای خارج از کشور صادر می شوند.

 

برنامه کامل خدمات ما برای مشتریان مهم است.این خطوط کوتاه از ارتباطات و راه حل ها را برای رفع نیازهای خود و ایجاد مزیت شفاف در شرکت های مدرن تضمین می کند.

 

تیم تحقیق و توسعه بزرگ ، کنترل کیفیت دقیق ، خدمات حرفه ای ---- کامنای ما بهترین انتخاب شما از شریک طولانی مدت است!

 

چین Cimc Trailers For Sale in China - used and new نمایه شرکت 1

تاریخ

کانتینرهای دریایی بین المللی چین (گروه) آموزشی ویبولیتین (CIMC) یک تامین کننده پیشرو در جهان از تجهیزات لجستیکی و انرژی است که مقر آن در شنژن چین است.CIMC به تهیه تجهیزات و خدمات باکیفیت و قابل اعتماد از جمله ظروف ، وسایل نقلیه ، انرژی ، شیمیایی و تجهیزات غذایی ، فراساحلی ، خدمات لجستیکی ، تأسیسات فرودگاهی و غیره اختصاص یافته است.

CIMC به عنوان یک گروه صنعتی متنوع و چند ملیتی که وظیفه ارائه خدمات جهانی را بر عهده دارد ، دارای بیش از 300 شرکت عضو و 4 شرکت ذکر شده در آسیا ، آمریکای شمالی ، اروپا ، استرالیا و سایرین و مشتریان و شبکه های گسترده فروش بیش از 100 کشور و منطقه است.

CIMC در ژانویه 1982 به عنوان سرمایه گذاری مشترک توسط گروه بازرگانان چین و شرکت آسیای شرقی در شنژن سرمایه گذاری شد و در ابتدا توسط مدیران EAC اداره می شد.این شرکت در سال 1994 در SZSE قرار گرفت و در دسامبر 2012 در SEHK قرار گرفت. در حال حاضر ، CIMC یک شرکت عمومی با سهام A + H است که سهامداران اصلی آن گروه بازرگانان چین ، گروه حمل و نقل اقیانوس چین (گروه) ، هونی سرمایه و غیره هستند. .

 

چین Cimc Trailers For Sale in China - used and new نمایه شرکت 0

 

CIMC وسایل نقلیه (گروه) شرکت با مسئولیت محدود ("سهام CIMC وسیله نقلیه" کد سهام: 1839).از سال 2002 شروع به ساخت و فروش تریلرهای نیمه تریلر کرد و از لحاظ حجم کل فروش برای سالهای متوالی از سال 2013 تاکنون بزرگترین تولید کننده نیمه تریلر در جهان بوده است.

CIMC در درجه اول مشغول ساخت و فروش نیمه تریلر و بدنه کامیون برای وسایل نقلیه ویژه است.خطوط تولید نیمه تریلر CIMC عمدتاً شامل تریلرهای شاسی و مسطح ، تریلر نرده ، تریلر مخزن ، تریلر کم مصرف و تریلرهای ون است.محصولات بدنه کامیون CIMC عمدتاً شامل تخت کمپرسی برای کامیون کمپرسی ، میکسر برای کامیون میکسر و سایر بدنه کامیون برای وسایل نقلیه ویژه می باشد.

 

چین Cimc Trailers For Sale in China - used and new نمایه شرکت 1

سرویس

برنامه خدمات كامل CIMC براي مشتريان از اهميت ويژه اي برخوردار است.این خطوط کوتاه از ارتباطات و راه حل ها را برای رفع نیازهای خود و ایجاد مزیت شفاف در شرکت های مدرن تضمین می کند.

 

بهره برداری از قرارداد: زمان تحویل تریلر معمولی می تواند ظرف 25 روز کاری پس از دریافت وجه کنترل شود.سیستم کنترل کیفیت دقیق اطمینان حاصل کنید که عملکرد عالی در هر پیشرفت است

ترتیب تحویل: با توجه به شرایط مختلف حمل و نقل ، شرکت تدارکات شرکت می خواهد خدمات حمل و نقل حرفه ای را به مشتری ارائه دهد.اسناد لازم (مانند قرارداد ، فاکتور تجاری ، لیست بسته بندی ، گواهی مبداء چین ، گواهی) قابل تهیه است.

پیش فروش Serivce: تیم طراحی حرفه ای خدمات شخصی سازی شده را با توجه به نیاز مشتری ارائه می دهند.با اطمینان از حداکثر دقت ، مهندس مجرب نقشه ها را قبل از تولید دوباره بررسی می کند.

خدمات پس از فروش: به طور مرتب تماس با ما به ما کمک می کند تا وسایل نقلیه کار کنند.تضمین عرضه قطعات به موقع وسایل نقلیه به طور مداوم کار می کنند.مهندس خارج از کشور تمام وقت در برابر نیازهای غیر منتظره آماده است.

چین Cimc Trailers For Sale in China - used and new نمایه شرکت 0

 

موارد محتوای گارانتی عادت زنانه
قاب پرتو اصلی ، پرتو پشتیبانی ، جعبه 1 سال
قاب لوبیای غیر پشتیبانی ، محافظ ، سپر عقب ، اهرم قفل ، قفل ظرف 6 ماه
قاب قطعات دیگر و قطعات سریع wcar تحت ضمانت قرار نمی گیرند.  
قاب شافت محور ، هاب ام شافت ، براکت تعلیق ، پرتو تعادل 1 سال
در حال دویدن ترمز طبل ، کفش ترمز ، بلبرینگ ، تنظیم بازو ، درب گرد و غبار ، پیچ و مهره 6 ماه
در حال دویدن حاشیه ، بهار برگ ، نوار تنش ، حامل چرخ یدکی 6 ماه
دنده

کفش brakc ، cpper buhpovder وعده غذایی ، مجموعه کامپوزیت ، بوش

قطعات Salsuber و سایر قطعات سریع لباس زیر Waraty پوشانده نشده است

 
خط هوایی ABS ، سوپاپ vavemanual رله ، نگهدارنده گاز اتاق ترمز ،مفصل دستی (مستقیم) 6 ماه
خط هوایی خطوط لوله گازي و لوله هاي كتول تحت فشار زيادي قرار ندارند.  
الکترونیک حفره های سیم ، اتصالات و آباژور 6 ماه
الکترونیک لامپهای لامپ تحت ضمانت پوشیده نمی شوند.  
  چرخ چهارم دستگاه پشتیبانی 1 سال
  رنگ (شامل آسیب جزئی در 10٪ ، به جز آسیب ناشی از اصطکاک و خوردگی) 1 سال
 

لاستیک:

1-از آنجا که لاستیک ها قطعات مصرفی هستند ، بنابراین استاندارد ضمانت باید مطابق با مقررات مربوط به تایرهای ادعا شده با مدیریت (جذاب) باشد که توسط مرکز نظارت و نظارت بر کیفیت لاستیکهای لاستیک ملی و مرکز بازرسی و بازرسی کیفیت لاستیک لاستیک ملی و ChinaTireBranch از انجمن صنعت لاستیک رونق می گیرد.
2.برای عیب های ناشی از ساخت.علائم تجاری و تعداد تایرها باید بطور کامل تکمیل شود .نمونه های سرعتی باید در آکاردانک با لباس های دزدی (در صورت افزایش مقدار پارچه تایر) ارائه شود cxcep که مبلغ کمتر از 8.5 میلی متر پوشانده نشده است.
3. برای اتصالات آسیب دیده ناشی از misc یا پیوندها خراب شده بود.clainssal برای رقص مشکلات ناخوشایند نیست

 


در صورت برخورداری از نقص قطعه قطعه قطعه قطعه قطعه قطعه قطعه قطعه قطعه سازی و ایجاد قطعات از طریق کیفیت ، طراحی ، مونتاژ و مصالح و سپس تأیید از بخشهای خدمات CIMC ، مشروط بر این که استفاده و نگهداری از نیمی از وسایل نقلیه را به دنبال "دفترچه راهنمای کاربر" و در داخل ضمانت کنید. دوره ، CIMC خدمات گارانتی را ارائه می دهد تا اطمینان حاصل شود که نیمه کاره ها در شرایط خوبی کار می کنند.خدمات گارانتی از اصول تعمیر به طور عمده و سپس تعویض قطعات و سپس تعویض مونتاژ پیروی می کند.تعمیر و تعویض قطعات در اصل برای بازیابی عملکرد فناوری آن مورد استفاده قرار می گیرد.

تیم ما